Štvrtok, 23.07.2020

Mexická Noc v JAZZe

Letné latino párty sú v JAZZe in, nebude to inak aj s ďalšou tematickou akciou zameranou na Mexickú zábavu.

Ostrieľaný DJ Jose Garcia(PERU) predvedie latino kúsky, animácie a jeho šarmantné tanečnice ktoré budú prekvapením večera pre každého:)

2x stage
#ALLINJAZZ

 • DNES
  Sobota, 24.07.2021

  DISCOTHÉKA

  rezident dj Roland Kadela

  Soboty sú v Jazze venované tanečnej hudbe. House, disco, R'n'B. Rezidentom sobôt je košická djská legenda Roland Kadela, ktorí je považovaný za priekopnika tanečnej scény nielen v Košiciach. Sobota v Jazze = 100%ná zábava!

 • Streda, 28.07.2021

  DISCO STREDA

  Disco párty každú stredu

   DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1,50 EUR zachladená, Gin Tonic za 2.90 EUR a  zostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:) 

 • Štvrtok, 29.07.2021

  GIRLS FIRST DISCO - ženy vstup zdarma

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a vstupom zdarma pre ženy.

 • Piatok, 30.07.2021

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

Nové jedláMáme tu leto a my sme si pre Vás pripravili novinky v nšom jedálnom lístku
Najnovšie foto
Štvrtok, 24.06.2021
Kubánska Noc v JAZZe 2021