• Streda, 05.10.2022

  Student´s Disco

  Študentská diskotéka so zľavou na vstup s ISIC a so zníženou cenou na vybrané drinky. O hudbu sa postará legenda košických diskoték dj Roland Kadela.

 • Štvrtok, 06.10.2022

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco s Dexterom.

  Štvrtok začína víkend v JAZZe na párty s názvom Prosecco Girl's Night. DJ Dexter namixuje muziku aká sa dievčatám a ženám najviac páči. Na každý štvrtok máme pre ženy pripravenú špeciálnu akciu, na ktorej si môžete za 10 EUR kúpiť nekonečný pohár prosecca a dole v clube si ho dopĺňate koľko vládzete. Akcia je určená len pre ženy. No a muži už v taký čas dôjdú, na to sa dá spoľahnuť:)

 • Piatok, 07.10.2022

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Sobota, 08.10.2022

  CLUB MUSIC LOVE IT

  rezident dj Roland Kadela

  Soboty sú v Jazze venované tanečnej hudbe. To najlepšie načo sa tancuje v najlepších cluboch na celom svete. Rezidentom sobôt je košická djská legenda Roland Kadela, ktorí je považovaný za priekopnika tanečnej scény nielen v Košiciach. Sobota v Jazze = 100%ná zábava!

Nové jedláMáme tu leto a my sme si pre Vás pripravili novinky v nšom jedálnom lístku
Today·s menu
Week's menu
Latest photos
Štvrtok, 29.07.2021
DISCOPRÍBĚH 2021