Streda, 19.09.2018

UVLF PARTY

party vysokoskolakov v JAZZe

Spolok košických študentov farmácie Vás pozýva na otváraciu párty semestra s podtitulom PLÁŠŤOVICA. V novozrekonštruovaných priestoroch Jazz Garden si príjemne posedíte, na diskotéke dole potancujete a to všetko samozrejme so zvýhodneným vstupným 2 EURá ak si zoberiete plášť. ISIC je za 3 Ečka, ostatní 4 EUR. Na bare Vás čaká akciová Vodka Finladia za 1,20 Euro a Bacardi za 1,40 EUR. Študentský život počas dalšieho semestra začína v JAZZe.

 • DNES
  Streda, 21.11.2018

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • ZAJTRA
  Štvrtok, 22.11.2018

  20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS

  koncert česko-slovenskej divy

  JAZZ oslavuje 25 rokov a pre všetkých čo nás majú radi sme pripravili tri podujatia, ktoré tento moment zvýraznia. Prvým z nich je koncert DARY ROLINS v JAZZ Garden, na ktorý vás srdečne pozývame. 100 ks vstupeniek na voľné státie sú v predaji v JAZZ Garden počas otváracích hodín. Rezervácie stolov su možné v pobmädzenom počte. info: 0917919050. od 11:30 do polnoci počas prac. dní.

 • Sobota, 24.11.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Piatok, 23.11.2018

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Streda, 28.11.2018

  25 ROKOV ZÁBAVY / Veronika Harcsa & Gyemant Balint

  koncert špičkového jazzového dua

  K Jazzu patrí JAZZ a v rámci tohto hudobného žánru vám pri príležitosti 25-tych narodenín prinášame úplnú lahôdku. Koncert úžasnej, talentovanej a skutočne božsky spievajúcej Veroniky Harcsa spolu so špičkovým gitarovým virtuózom Gyémánt Bálintom. Tento zážitok na ktorý budete dlho spomínať si určite nenechajte ujsť a už teraz si ho naplánujte do kalendárov. Bude to zmes súčasného jazzu a improvizácie, populárnej hudby plná hĺbky, inšpirácie a humoru.
  linky:
  http://harcsaveronika.hu/#/en/
  https://www.youtube.com/channel/UCKCHCAAy4j8pdR6UB2fqEBw

  Vstupenky su v predaji v JAZZ Garden:
  Sedenie pri stole: 15 EUR(osobná rezervácia)
  Voľné státie: 12 EUR
  Informácie po 11:30 na tel. 0917919050

  Bio kapely:

  VERONIKA HARCSA - BÁLINT GYÉMÁNT: TELL HER

  Obľúbená jazzová speváčka a skladateľka z Maďarska Veronika Harcsa a gitarový virtuóz Bálint Gyémánt spolupracujú už od svojho štúdia na Franz Liszt Hudobnej akadémii v Budapešti. 

  Po nahraní niekoľkých úspešných albumov sa rozhodli pokračovať v minimalistickom nastavení ich dua. 

  Ich prvý albumu Lifelover, ktorý vyšiel na berlínskom jazzovom label-i Traumton bol uznaný poprednými kritikmi sa títo dvaja hudobníci sa ta stali súčasťou európskej jazzovej scény.

  Na koncerte predstavia svoj úplne nový album s názvom Tell It. Nové piesne sú založené na Veronikových hudobných a lyrických nápadoch, ktoré sú spoluorganizované
  Bálint-m a produkované producentom Jeremy Friedman-om z New Yorku. 

  https://www.youtube.com/channel/UCKCHCAAy4j8pdR6UB2fqEBw

   Jazz music inherently still belongs to our Jazz Club, which is celebrating its 25th birthday already this year. As part of the birthday celebrations, we offer you many wonderful events throughout this fall. One of them being an amazing live jazz concert of young, amazingly talented and wonderful jazz singer, Veronika Harcsa together with a guitar virtuoso Gyemant Balint. You don’t want to miss this startling event, so pin it into your calendars now. It will be a mix of a current jazz style with improvisation and pop music…..deep, inspirational, intelligent and fun.  

  Check out Veronika:
  http://harcsaveronika.hu/#/en/


  Tickets sold in JAZZ Garden:
  Table seating: 15,- Eur/person 
  Free standing: 12,- Eur/person
  Information daily after 11:30 on tel.No.: 0917919050

  Band facts: 
  VERONIKA HARCSA - BÁLINT GYÉMÁNT: TELL HER
  Well-known and loved Hungarian singer and music composer, Veronika Harcsa, and a fabulous guitar virtuoso, Bálint Gyémánt, have cooperated since their studies at a Franz Liszt Music Academy in Budapest.  

  They decided to continue in their “minimalist” duo contemplation after recording a few successful albums.  

  The two became an inherent part of the European Jazz scene after their first album, Lifelover, released under Berlin’s Jazz label, Traumton, was highly credited by leading music critics.

  They will now introduce their brand-new album called “Tell it”. New songs are based on Veronika’s music and lyric ideas, in cooperation with Balint and produced by Jeremy Friedman, a New York producer.

 • Pondelok, 17.12.2018

  Koncert Martin Brečko

  Blue monday s koncertami v JAZZ Garden.

  V rámci Blue Monday koncertov sa nám predstaví aj skladateľ a spevák Martin Brečko. Na hudobnej scéne sa pohybuje už niekoľko rokov. Orientuje sa najmä na folk a pop s prvkami bluesu. Hudba ho sprevádza počas celého života. Začiatky sú spojené s hrou na flautu a trúbku, neskôr si ma získala gitara a spev, ktorým sa venujem dodnes. Za štart sólovej dráhy môžem nepochybne považovať víťazstvo v autorskej pesničkovej súťaži Košický zlatý poklad. Ten sa mi podarilo vyhrať a mojou vlastnou piesňou Slová.
  Vstup na koncert je zdarma.

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Uhorková kyslá / Slepačí vývar

1. 150/200 Hovädzie na burgundský spôsob, pečene zemiaky /5,90€

2. 150/200 Kuracia rolka plnená špenátom, mozzarellou a mandľami s cesnakovou omáčkou, jasminová ryža, šalát /5,50€

Š. 150/180 Krevetový špíz na šalate s tekvicovým gratinom /8,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Utorok, 13.11.2018
Právnikovica