Štvrtok, 17.08.2017

PIRÁTSKA NOC

noc chutných pirátov a dobrých rumov:)

Noc rumov a pirátov prichádza každý rok do JAZZu. Na našej pirátskej lodi sa možete plaviť s fľašou rumu pod pazuchou, latino muzikou, originál pirátskou posádkou v pirátskych kostýmoch a Latino disco s Miguelom na dvoch stage spolu s DJ Dexterom. Naši piráti s o Vás tento večer dobre postarajú.

 • Sobota, 28.10.2017

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Streda, 25.10.2017

  Lámavica Medikov

  študentská párty na dvoch stage

  Po prvej Mega-Medikovici je tu tentokrát Lámavica na ktorej sa medici prehupnú do druhej polky štúdia a to je dôvod na poriadnu žúrku v JAZZe. Príď sa odviazať na dvoch stage, výbornej muzike a akciovej Finlandii za 1 Euro, Bacardi za 1,20 EUR. Vstup s ISIC LF je 3 EUR, bez 4 EUR, štvrtáci vstup 2 EUR.

 • Štvrtok, 26.10.2017

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Piatok, 27.10.2017

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Utorok, 24.10.2017

  TUESDAY DISCO

  študentské stredy s Rolom Kadelom

  Každý utorok na Vás čaká ako vždy pripravený DJ Roland Kadela so svojími osvedčenými tancovačkami počas celého večera a spolu s akciovými drinkami Vodkou Finlandia za 1 Eurko Bacardi za 1,20 nie je čo riešiť. Stačí sa len baviť.

 • Utorok, 31.10.2017

  HALLOWEEN

  Noc plná strašidiel

  Noc plná strašidiel prichádza do JAZZu v utorok, pred sviatkom všetkých svätých. Celé mesto sa v tento večer oblieka do stále šialenejších kostýmov, lebo takto ulietať sa môže len v tento večer. Samozrejmosťou bude súťaž o najkrajšiu masku a zábava na dvoch stage.

DANCE 2 DISCO
Najnovšie foto
Streda, 20.09.2017
UVF Black & White Party