Sobota, 29.04.2017

PHILIPP STRAUB

Party s hosťom veľkého mena.

V rámci série akcií CLUBBING Vám prinášame fenomenálneho a na scéne viac ako 23 rokov pôsobiaceho DJ-a a producenta z Viedne 
Philipp Straub,
ktorý je aj šéfom popredného Európskeho bookingu TITAN, venujúceho sa súčasnej elektronickej hudbe.

https://www.facebook.com/TitanInternational/
https://www.facebook.com/DjPhilippStraub
https://soundcloud.com/philippstraub

Support mu budú robiť domáci:
SPOTTY
https://www.mixcloud.com/pavel-spotty/
BORRA
https://www.facebook.com/BorislavBorraMilosevic/?fref=ts
RARE DEEP
https://www.facebook.com/RareDeep.underground/?fref=ts

 • DNES
  Sobota, 24.06.2017

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Streda, 28.06.2017

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • Štvrtok, 29.06.2017

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Piatok, 30.06.2017

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Utorok, 27.06.2017

  sCOOL TUESDAY DISCO

  študentské stredy s DJ A-Z Best-om

  Košický študentský party life začína utorok!
  V JAZZe zčíname hrávať pravidelné študentské utorky pod na značkou TuesdaysCOOL Nights, na ktorých si dáte veľkú prestávku od učenia a povinností.
  Hudobne sa o tieto žúrky postará DJ A-Z Best, ktorý vám namixuje aktuálne tanečné hity, ale aj študentami overené párty pecky.
  V spojení s akciovými drinkami Vodka Finlandia za 1 EURo a Bacardi za 1,20 EUR a zvýhodneným študentským vstupným jedno Eurko s ISIC máš postarané o dokonalý hangover so svojími spolužiakmi ;)

DANCE 2 DISCO
Najnovšie foto
Utorok, 30.05.2017
sCOOL Tuesday Disco