Sobota, 15.09.2018

MILLER PARTY

Tanečná párty s pivom Miller

Do Jazzu prichádza novinka a s ňou aj párty nastajlovaná hudobne presne pre vás! Predstavujeme nové pivo Miller, tri krát za studena filtrované a ktoré bude zaradené do portfólia JAZZu. Príďte si ho vychutnať spolu s muzikou ktorú namixujú špeciálni hostia:
MISSBERRY(BA), BORRA(KE) a rezident klubu SPOTTY.
- - - - -
Missberry je architektka a djing je pre ňu ďalšia cesta v umení ako vyjadriť svoje pocity a emócie inak než architektúrou a dizajnom. Jej vystúpenia sú plné pozitívnej energie a zmesi úžasnej house music.
Jej sety sa vysielajú vo svetovo známom Ibiza Global Radio a mnohých iných podcastoch. S mekkou tanečnej hudby ju spája aj hranie naživo v štúdiu Ibiza Global Radia, priamo na ostrove Ibiza. Odohrala tu viacero setov, ktoré boli vysielané cez internet ale aj do éteru na baleárskych ostrovoch ako aj v televízii Ibiza Global TV.
http://missberry.net/index.php?l=sk&p=2
- - - - -
Naložte nude a príďte sa zabaviť na túto šialenú klubovú žúrku s chutným pivom v ruke.

 • ZAJTRA
  Streda, 20.02.2019

  Oficiálna Právnikovica

  študentská párty

  Zimný semester sa skončil, prichádza ten krajší - letný a s ním ďalšie študentské disco párty. Všetko sa bude konať v novozrekonštruovaných priestoroch Jazz Garden a v DiscoClube(tanečný stage) s DJ Rolom Kadelom, kde podávame akciové drinky Vodka Finlandia 1,50 Euro, Jack Daniels 2,50 EUR, Gin Bombay 1,80 EUR. Najlepšie žúrky sú v JAZZe, kde inde:)

 • Sobota, 23.02.2019

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Štvrtok, 21.02.2019

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a zľavou pre ženy.

 • Piatok, 22.02.2019

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Utorok, 26.02.2019

  MAŠKARA ZUBÁROV

  študentská párty v Clube

  Slovenský spolok študentov zubného lekárstva a JAZZ Košice Vás v rámci plesovej sezóny pozývajú na párty Maškara Zubárov, kde sa môžete zabaviť inkognito s maskou alebo natriezvo s hudbou, ktorú máte radi:) Vyhodnotenie najlepších masiek, akciová Finlandia Vodka za 1,50 EUR, Jack Daniels 2,40 EUR, GIN Bombay 1,80 EUR. Náladu si nosiť nemusíte.. postaráme sa o ňu my:)
  Vstup je 2€ s maskou, bez masky 4 EUR.

Januárové diskotékykedy a za koľko
Denné menu

0,25l Kapustová so zemiakmi a klobásou / Slepačí vývar

1. 150/200 Gril. panenka v slaninke s BBQ om., peč. zem. /6,50€

2. 400 Špagety so suš. par., olivami, parmezán /5,50€

Š. 350 Cuketovo-bylinkové risotto s gril. Halibutom, parm. /8,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS