Sobota, 15.09.2018

MILLER PARTY

Tanečná párty s pivom Miller

Do Jazzu prichádza novinka a s ňou aj párty nastajlovaná hudobne presne pre vás! Predstavujeme nové pivo Miller, tri krát za studena filtrované a ktoré bude zaradené do portfólia JAZZu. Príďte si ho vychutnať spolu s muzikou ktorú namixujú špeciálni hostia:
MISSBERRY(BA), BORRA(KE) a rezident klubu SPOTTY.
- - - - -
Missberry je architektka a djing je pre ňu ďalšia cesta v umení ako vyjadriť svoje pocity a emócie inak než architektúrou a dizajnom. Jej vystúpenia sú plné pozitívnej energie a zmesi úžasnej house music.
Jej sety sa vysielajú vo svetovo známom Ibiza Global Radio a mnohých iných podcastoch. S mekkou tanečnej hudby ju spája aj hranie naživo v štúdiu Ibiza Global Radia, priamo na ostrove Ibiza. Odohrala tu viacero setov, ktoré boli vysielané cez internet ale aj do éteru na baleárskych ostrovoch ako aj v televízii Ibiza Global TV.
http://missberry.net/index.php?l=sk&p=2
- - - - -
Naložte nude a príďte sa zabaviť na túto šialenú klubovú žúrku s chutným pivom v ruke.

 • Sobota, 29.09.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Streda, 26.09.2018

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • Štvrtok, 27.09.2018

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Piatok, 28.09.2018

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Utorok, 25.09.2018

  Právnikovica

  študentská párty

  Študenti sa po prázdninách aktivujú a k štúdiu treba aj zábavu. Prvá Právnikovica tohto semestra, ktorú organizuje v spolupráci s JAZZ Clubom organizácia Elsa bude s podtitulom Kravatová Párty. Všetko sa bude konať v novozrekonštruovaných priestoroch Jazz Garden a v DiscoClube(tanečný stage), kde podávame akciové drinky Vodka Finlandia 1,20 Euro, Bacardi 1,40 EUR. Vstupné s kravatou a ISIC-om bude 2 EUR, bez kravaty s ISIC-om 3 EUR, ostatní 4 EUR. Najlepšie žúrky sú v JAZZe, kde inde:)

DANCE 2 DISCO
Najnovšie foto
Piatok, 31.08.2018
BEACH PARTY