Streda, 14.02.2018

Medikovica

party na dvoch stage

Spolok Medikov Mesta Košice a JAZZ Košice Vás pozýva na oficiálnu Medikovicu s podtitulom Anti-Valentín párty, ktorá sa bude konať v JAZZe. Párty sa uskutoční ako vždy na dvoch stage v JAZZ Garden a Clube, kde to naplno rozpeckujú naši rezidenti. O zábavu bez Valentínskych slaďákov sa postará aj Finlandia Vodka za 1 Euro + Bacardi za 1,20 EUR.

 • DNES
  Sobota, 26.05.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Streda, 30.05.2018

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • Štvrtok, 31.05.2018

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Streda, 13.06.2018

  DARA ROLINS

  Koncert pop divy a afterparty

  Po piatich rokoch sa do zrekonštruovanej JAZZ Garden vracia Diva Česko-Slovenskej popovej scény Dara Rolins.
  Na dvoch stage Vás budú nalaďovať naši rezident DJs a pred polnocou odpálime koncert s afterpárty v Clube aj Garden do skorých ranných hodín.
  Support robia:
  Tamira, Roland Kadela, Andrej Gbúr, Oliver Egry.
  Miest na sedenie je len pár a zarezervovať si ich môžete po zakúpení vstupenky v JAZZ Café Kováčska od 24.5.2018.

DANCE 2 DISCO
Najnovšie foto
Sobota, 17.03.2018
Discopříběh