Streda, 28.02.2018

MAŠKARA ZUBÁROV

študentská párty na dvoch stage

Slovenský spolok študentov zubného lekárstva a JAZZ Košice Vás v rámci plesovej sezóny pozývajú na párty Maškara Zubárov, kde sa môžete zabaviť inkognito s maskou alebo natriezvo:). Opäť Vás čakajú dva tanečné stage s hudbou, ktorú máte radi, vyhodnotenie najlepších masiek (3 kategórie: chlapec, dievča, pár), tombola, akciová Finlandia Vodka za 1 EURo, Bacardi za 1,20 EUR. Náladu si nosiť nemusíte.. postaráme sa o ňu my v JAZZe. 

Vstup je 2€ s maskou a ISIC LF, ostatní 4 EUR.

 • DNES
  Utorok, 16.10.2018

  Zubárovica

  Študentská párty v JAZZe

  Slovenský spolok študentov zubného lekárstva a JAZZ Košice Vás pozývajú na párty Zubárovica. Po úspešnej Medikovici Vás opäť čakajú dva tanečné stage s hudbou, ktorú máte radi, akciová Finlandia Vodka za 1,20 EURo, Bacardi za 1,40 EUR. Náladu si nosiť nemusíte.. postaráme sa o ňu my v JAZZe. Vstup je 2€ clenovia SSŠZL, 3€ ISIC LF a ostatni 4€

 • ZAJTRA
  Streda, 17.10.2018

  Právnikovica 2

  študentská párty v JAZZe

  Druhou akciou ELSY v rámci nočnej zábavy študentov PsF UPJŠ bude Právnikovica v štýle Black&White. Doneste svoje čierno-biele oblečko a získajte vstup za zvýhodnené vstupné. Akcia sa bude konať v Jazz Garden a v DiscoClube(tanečný stage), kde podávame akciové drinky Vodka Finlandia 1,20 Euro, Bacardi 1,40 EUR. Vstupné v čierno-bielom oblečení s ISIC-om + prváci bude 2 EUR, len s ISIC-om 3 EUR, ostatní 4 EUR. Najlepšie žúrky sú v JAZZe, kde inde:)

 • Sobota, 20.10.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Štvrtok, 18.10.2018

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Piatok, 19.10.2018

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Streda, 24.10.2018

  Lámavica Medikov

  študentská párty

  Po prvej Mega-Medikovici je tu tentokrát Lámavica na ktorej sa medici prehupnú do druhej polky štúdia a to je dôvod na poriadnu žúrku v JAZZe. Príď sa odviazať na dvoch stage, výbornej muzike a akciovej Finlandii za 1,20 Euro, Bacardi za 1,40 EUR. Vstup s ISIC LF je 3 EUR, bez 4 EUR, štvrtáci vstup 2 EUR.

 • Nedeľa, 28.10.2018

  Koncert kapely KONTAKT

  koncert v JAZZ Garden

  V rámci podujatí pondelkových koncertov v Jazz Garden s názvom BLUE MONDAY sa môžete prísť nabažiť kultúry na super koncert mladej kapely KONTAKT a to celkom zdarma.

  Niečo o kapele:

  Naša kapela sa skladá z dvoch krásnych speváčok, Sone Červeňákovej a Lucie Slobodovej ktoré zároveň hrajú na gitarách, gitaristu Igora a perkusionistu Rada, ktorý sa k našej kapele pripojil na začiatku tohto roka.

  Spoznali sme sa na umeleckej škole, ktorú sme pred dvoma rokmi navštevovali všetci štyria. Táto škola každoročne usporadúva sústredenia a na jednom z takýchto sústredení sme mali možnosť si spoločne zahrať. Po tomto sústredení netrvalo dlho, kým sme založili bezmennú kapelu, ktorá približne pol roka hudobne rástla až do dnešnej podoby, ktorou je KonTakt.

  Väčšina našich koncertov počas roka sa odohráva v Košických podnikoch no v letných mesiacoch sa nám darí opustiť na chvíľu hranice domova a vystúpiť v iných mestách na lokálnych festivaloch alebo v podnikoch. V rámci Košíc ste nás mohli vidieť vystupovať napríklad v rámci festivalu UseTheC!ty - Hudba v meste na Hlavnej ulici po ktorom sme sa minulý rok na základe verejného hlasovania stali jednou z troch víťazných kapiel. Tento rok sme okrem iného vystupovali napríklad na festivale Family safety day v USSteel Košice.

  Najlepšie sa cítime v pop-country, a preto sa budeme prezentovať práve piesňami tohto žánra. Aby sa nám podarilo zaujať publikum zahráme známe piesne napríklad od Eda Sheerana či Jany Kirschner no predstavíme aj pár vlastných skladieb vrátane singlu „I would say,“ na ktorom momentálne pracujeme v štúdiu.

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Fazuľová s údeným / Slepačí vývar

1. 150/200 Kurací “Gordon Bleu” s cheddarom, varené zemiaky na masle, tat. om, šalát /5,50€

2. 100/250 Fresh zeleninový šalát s mozzarella tyčinkami a francúzskym dressingom, pečivko /5,50€

Š. 150/200 Pečený filet marinovaného lososa s pečenou cviklou, baby špenátom a fetou, baby zemiaky /8,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Piatok, 31.08.2018
BEACH PARTY