Nedeľa, 28.10.2018

Koncert kapely KONTAKT

koncert v JAZZ Garden

V rámci podujatí pondelkových koncertov v Jazz Garden s názvom BLUE MONDAY sa môžete prísť nabažiť kultúry na super koncert mladej kapely KONTAKT a to celkom zdarma.

Niečo o kapele:

Naša kapela sa skladá z dvoch krásnych speváčok, Sone Červeňákovej a Lucie Slobodovej ktoré zároveň hrajú na gitarách, gitaristu Igora a perkusionistu Rada, ktorý sa k našej kapele pripojil na začiatku tohto roka.

Spoznali sme sa na umeleckej škole, ktorú sme pred dvoma rokmi navštevovali všetci štyria. Táto škola každoročne usporadúva sústredenia a na jednom z takýchto sústredení sme mali možnosť si spoločne zahrať. Po tomto sústredení netrvalo dlho, kým sme založili bezmennú kapelu, ktorá približne pol roka hudobne rástla až do dnešnej podoby, ktorou je KonTakt.

Väčšina našich koncertov počas roka sa odohráva v Košických podnikoch no v letných mesiacoch sa nám darí opustiť na chvíľu hranice domova a vystúpiť v iných mestách na lokálnych festivaloch alebo v podnikoch. V rámci Košíc ste nás mohli vidieť vystupovať napríklad v rámci festivalu UseTheC!ty - Hudba v meste na Hlavnej ulici po ktorom sme sa minulý rok na základe verejného hlasovania stali jednou z troch víťazných kapiel. Tento rok sme okrem iného vystupovali napríklad na festivale Family safety day v USSteel Košice.

Najlepšie sa cítime v pop-country, a preto sa budeme prezentovať práve piesňami tohto žánra. Aby sa nám podarilo zaujať publikum zahráme známe piesne napríklad od Eda Sheerana či Jany Kirschner no predstavíme aj pár vlastných skladieb vrátane singlu „I would say,“ na ktorom momentálne pracujeme v štúdiu.

 • ZAJTRA
  Streda, 19.12.2018

  koncert CHA BUD! a FUNK After Párty

  Tanečný koncert v Jazz Garden a After Party

  Predvianočná nálada túto stredu bude umocnená výborným koncertom a after FUNK párty košickej mnohopočetnej kapely CHA BUD! a DJa Rolanda FunKadelu, ktorí sa vás pokusia poriadne vianočne roztancovať.

  Kapela Cha Bud! Hrá originálne vlastné kompozície vo fúzií štýlov ako Urban, Jazz, Funk, Dnb či Dub 

  Členovia kapely
  Vilo Balog (drums) 
  Matej Lazár (keys)
  Peter Šafránek (guitar)
  Adam Richter (bass)
  Filip Molčányi (altSax)
  Viktor Vaitovič (tenorSax)
  Pavol Jeňo (trumpet)
  František Beneš (percussions

  Vstupné na event bude 3 EUR, hrať sa bude na dvoch stage, aj dole v clube. Garden bude na statie, sedieť sa bude dať len na poschodí.

 • Sobota, 22.12.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Štvrtok, 20.12.2018

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Piatok, 21.12.2018

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Šošovicová zo spiša s párkom / Slepačí vývar

1. 150/200 Kuracia roláda plnená praženičkou a čuchanými zemiakmi, šalát /5,50€

2. 150/200 Bravč. tokáň s peč. cibuľkou a slaninkou s ryžou /5,50€

Š. 250/150 Talianské syrové gnocchi s grilovanou br. panenkou a rukolovo-cherry šalátom /9,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS