Streda, 19.12.2018

kncert CHA BUD! & After Funk Party

Skvelý Koncert skvelej kapely v Garden

Predvianočná nálada túto stredu bude umocnená výborným koncertom a after FUNK párty košickej mnohopočetnej kapely CHA BUD!, ktorí sa vás pokusia poriadne vianočne roztancovať aj za pomoci DJ-ov DiskOtika a Spotty-ho v JAZZ Classic Indies sete so skladbami, ktoré sa v Jazze hrávali pred 15-timi rokmi a vyrástlo na nich kopec dobrých ľudí.

Kapela Cha Bud! Hrá originálne vlastné kompozície vo fúzií štýlov ako Urban, Jazz, Funk, Dnb či Dub 

Členovia kapely
Vilo Balog (drums) 
Matej Lazár (keys)
Peter Šafránek (guitar)
Adam Richter (bass)
Filip Molčányi (altSax)
Viktor Vaitovič (tenorSax)
Pavol Jeňo (trumpet)
František Beneš (percussions

Vstupné na event bude 3 EUR, hrať sa bude na dvoch stage, aj dole v clube. Koncertná JazzGarden bude uravená na státie, sedieť sa bude dať len na poschodí.

 • Streda, 23.01.2019

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • Štvrtok, 24.01.2019

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a zľavou pre ženy.

 • Piatok, 25.01.2019

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

Januárové diskotékykedy a za koľko
Najnovšie foto
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS