Streda, 13.02.2019

Jazz Koncert - James&Black(USA)

Jazz Koncert s významnými hosťami

James&Black k nám prichádzajú z Ameriky, kde sa narodili a kde čerpajú inšpirácie pre všetky ich skladby. Jazz, blues, soul a príbehy v piesniach, ktoré oslovia všetkých JAZZ possitive people. Support im robia domáci hudobníci:
Martin Lechman – drums
Filip Kluknavský – guitar
Lukáš Kolivoška – bass
Vstup na koncert sú 4 Eurá na mieste.
links:
https://www.youtube.com/watch?v=NDRWLfiz3Fw
https://jamesandblack.org/about
https://www.facebook.com/jamesandblack/

 • ZAJTRA
  Streda, 19.06.2019

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Disco párty každú stredu

  Párty pre ženy zdarma a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:) Muži to majú za trojku.

 • Sobota, 22.06.2019

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Štvrtok, 20.06.2019

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a zľavou pre ženy.

 • Piatok, 21.06.2019

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Štvrtok, 27.06.2019

  Kubánska Noc

  Latino fiesta na dvoch stage

  Každoročne štartujeme letnú sezónu v JAZZe Kubánskou Nocou. Tentokrát sme si pre Vás pripravili lahôdku. Kubánskeho speváka žijúceho na Slovensku Eusebia, ktorého poznáte z TV a rádií, pretože spolupracuje s mnohými Slovenskými hviezdami na výbornej latino produkcii.
  Spolu s nimi DJ José Garcia, animácie, tanečnice, perkusionista a druhý stage s latino DJ párty muzikou do rána.

Nový priestor v prípraveJazz Café sa mení
Najnovšie foto
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS