Štvrtok, 19.01.2017

GIRLS FIRST DISCO

Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • DNES
  Streda, 16.08.2017

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • ZAJTRA
  Štvrtok, 17.08.2017

  PIRÁTSKA NOC

  noc chutných pirátov a dobrých rumov:)

  Noc rumov a pirátov prichádza každý rok do JAZZu. Na našej pirátskej lodi sa možete plaviť s fľašou rumu pod pazuchou, latino muzikou, originál pirátskou posádkou v pirátskych kostýmoch a Latino disco s Miguelom na dvoch stage spolu s DJ Dexterom. Naši piráti s o Vás tento večer dobre postarajú.

 • Sobota, 19.08.2017

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Piatok, 18.08.2017

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Utorok, 22.08.2017

  TUESDAY DISCO

  študentské stredy s Rolom Kadelom

  Každý utorok na Vás čaká ako vždy pripravený DJ Roland Kadela so svojími osvedčenými tancovačkami počas celého večera a spolu s akciovými drinkami Vodkou Finlandia za 1 Eurko Bacardi za 1,20 nie je čo riešiť. Stačí sa len baviť.

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Šošovicová s párkom a zeleninou / Slepačí vývar

1. 150/200 Kuracie prsia plnené špargľou v parmezánovej chruste, kuskus, šalát /4,90€

2. 350 Paradajkové lasagne s mozzarellou /4,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Štvrtok, 03.08.2017
Mexická Noc