Piatok, 01.04.2016

FRIDAY IN JAZZ

piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • DNES
  Štvrtok, 25.08.2016

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • ZAJTRA
  Piatok, 26.08.2016

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Utorok, 30.08.2016

  ŠTUDENTSKÝ DISCO UTOROK

  Študentská párty každý utorok

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká tento, aj ďalšie utorky v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:

 • Sobota, 27.08.2016

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Streda, 31.08.2016

  BEACH PARTY

  párty roka

  Párty roka je tu ako každý rok deň pred štátnym sviatkom a tentokrát to vyšlo na stredu. Opäť Jazz a ulicu pred premeníme na piesočnatú pláž s barmi a veľkým stage, aký máme len na Beach party. Tentokrát sme si pripavili program na 4-och stage:
  1. Street Stage
  Borra & Laddy M ako naši najúspešnejší DJs z Piatkových večerov v JAZZ CAFÉ Vám budú hrať celý večer na pieskovej pláži pred LED obrazovkou vonku na Kováčskej pred JAZZom.
  2. Garden Stage
  V Garden domáci DJ Dexter v doprovode s muzikantmi a výborné sexi Beach GOGO tanečnice z Maďarska, na ktoré sa bude radosť pozerať:)
  3. Club Stage:
  DJ Spotty a Roland Kadela sa predstavia ako DANCE NOW! Radio Show. Jediná relácia na východe venovaná párty-tanečnej hudbe bude naživo v disco clube a dokonca aj naživo vo vysielaní rádia KISS priamo z Jazzu.
  4. NuGarden Lounge Stage:
  Špeciálne na túto párty si pripravili NU VIP LOUNGE STAGE Hrnčiarska, kde si budete môcť nie len posedieť, ale i poležať pri muzike a zaujímavom programe ÚV color párty.
  Nebude chýbať ani fire-show s fakírom, ktorá zožala minulý rok veľký úspech. Kopa zábavy, hudby, drinkov a Vašich známych Vás čaká v srdci košickej zábavy - v JAZZe.

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Čínska ostro-kyslá / Slepačí vývar

1. 150/200 Kuracie prsia na hubách v zemiakovej placke /4,50€

2. 400 Grécky šalát s fetou, pizzové pečivko /4,50

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Štvrtok, 21.07.2016
Mexická Noc