Piatok, 01.04.2016

FRIDAY IN JAZZ

piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • DNES
  Streda, 26.10.2016

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • ZAJTRA
  Štvrtok, 27.10.2016

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Utorok, 01.11.2016

  ŠTUDENTSKÝ DISCO UTOROK

  Študentská párty každý utorok

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká tento, aj ďalšie utorky v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:

 • Sobota, 29.10.2016

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Piatok, 28.10.2016

  HALLOWEEN

  noc plná strašidiel

  Noc plná strašidiel prichádza do JAZZu tentokrát v sobotu pred sviatkom všetkých svätých. Celé mesto sa v tento večer oblieka do stále šialenších kostýmov, aby sa ukázali v meste tak ako ich nikto nepozná. O tom je HALLOWEEN všade, o tom bude aj v JAZZE. Na troch stage len pre Vás.

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Hovädzí vývar / Slepačí vývar

1. 150/200 Kuracie prsia na ratatouille, steakové hranolky /4,50€

2. 350 Tortellini so špenátom a ricottou v syrovej omáčke /4,50€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Streda, 19.10.2016
Právnikovica