Piatok, 29.03.2019

DJ RICO from UK in da club

Celonočná zábava s DJ hosťom z UK.

Špeciálny večer sme si pripravili pre všetkých čo sa k nám radi chodia zabávať počas piatkov. Na tento termín sme si pozvali talentovaného DJa Rica, ktorý sa u nás už dva krát predstavil na BEACH PARTY a zožal svojí DJ setom slušný úspech. Počas večera prejde hlavne jeho obľúbenými štýlmi ako sú hip-hop, soul, house, Clubhouse. Za nezmenenú cenu vstupného 4 EUR. v Jazze, kde inde:)

 • ZAJTRA
  Streda, 24.07.2019

  DISCO STREDA - ženy vstup zdarma

  Disco párty každú stredu

  Párty pre ženy zdarma a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:) Muži to majú za trojku.

 • Piatok, 26.07.2019

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Sobota, 27.07.2019

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Štvrtok, 25.07.2019

  GIRLS FIRST DISCO - ženy vstup zdarma

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a vstupom zdarma pre ženy.

 • Štvrtok, 01.08.2019

  Brazílska Noc

  Noc plná latina na dvoch stage

  Latino Parties počas leta každý druhý štvrtok pokračujú treťou akciou Brazílska Noc. V Garden sa predstaví známy DJ José García so svojim Animation Team ktorí sa vám predstavia v Brasil Diva programe plnom kostýmov, samba batucada show, percusion show. V clube na druhom stage vás čaká taktiež latino muzika, ale v novom - modernom šate.
  Zábava na dvoch stage začne od 22:00 a vstup je 4 Eur.

 • Štvrtok, 05.09.2019

  EGO Live & Afterparty

  Koncert Hip-Hop-ovej legengy

  Jeho fanúšikovia, ktorí ho chcú mať takpovediac nadosah si ho môžu práve teraz vychutnať zblízka v klubovej atmosfére naživo na jeho jedinom klubovom koncerte, ktorý sa uskutoční v JAZZ Garden.

  Vstupenky na tento koncert spojený s DJ Afterpárty si môžete zakúpiť v JAZZ Garden, Kováčska 39 v cene 20 EUR počas otváracích hodín. Pozor, počet vstupeniek je limitovaný na 200 ks!!!

  Celá akcia bude situovaná na státie pri "Stand by" stoloch, dostupnosť ktorých si môžete overiť na tel. 0917919050.

  Program:
  - Bránu otvárame o 21:00 a o zábavu sa do začiatku koncertu postará DJ Rolo Kadela v Garden Stage, DJ Andrej Gbur v Club stage.
  - Koncert začína cca 23:00
  - Po koncerte bude afterpárty s našimi resident DJs na dvoch stage venovaná hlavne SK hip-hopu do skorých ranných hodín.

Nové JAZZ CAFÉ COCKTAIL & CHAMPAGNENajlepšie miesto v Košiciach pre kvalitné champagne, super cocktail a dobrú kávu.
Denné menu

0,25l Tom - Yum polievka / Slepačí vývar

1. 180/180 Konfitované kačacie stehno s červenou kapustou, karlovarská knedľa /6,90€

2. 420 Fusilli s paradajkami, olivami, kapari a rukolou, parmezán /5,50€

Š. 150/250 Pečený losos na gréckom šaláte s citrusovým dipom a fetou, pečivo /8,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS