Piatok, 13.10.2017

Discopříběh

Party s ČS muzikou na dvoch stage

Ani to že je piatok 13-teho nás neodradí od toho aby sme odpálili akciu, ktorá je venovaná Česko-slovenskej hudbe rokov 80-tych a 90-tych. Štýlove oblečenie, výzdoba a hlavne hudba tejto doby Vás dostanú do náladičky a v rámci nej Vám do tanca na dvoch stage v Garden a Clube Vám bude vyhrávať socialistická úderka našich rezidentov. Vstup do 23:00 je 3 EUR, po 23:00 je to 4 EUR.

 • DNES
  Streda, 21.02.2018

  ŠTUDENTSKÁ DISCO STREDA

  Študentské párty každú stredu

  Párty pre študentov so zvýhodnenou cenou vstupného s ISIC za 1 Euro a nie len pre nich Vás čaká túto, aj ďalšie stredy v JAZZe. DJ Roland Kadela a jeho stále aktuálne hitovky sú už pripravené, Finlandia za 1 EURo zachladená, Bacardi 1,20 EUR ostáva len dojsť a baviť sa čo hrdlo a nohy ráčia. V JAZZe, kde inde:)

 • ZAJTRA
  Štvrtok, 22.02.2018

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Sobota, 24.02.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Piatok, 23.02.2018

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Streda, 28.02.2018

  MAŠKARA ZUBÁROV

  študentská párty na dvoch stage

  Slovenský spolok študentov zubného lekárstva a JAZZ Košice Vás v rámci plesovej sezóny pozývajú na párty Maškara Zubárov, kde sa môžete zabaviť inkognito s maskou alebo natriezvo:). Opäť Vás čakajú dva tanečné stage s hudbou, ktorú máte radi, vyhodnotenie najlepších masiek (3 kategórie: chlapec, dievča, pár), tombola, akciová Finlandia Vodka za 1 EURo, Bacardi za 1,20 EUR. Náladu si nosiť nemusíte.. postaráme sa o ňu my v JAZZe. 

  Vstup je 2€ s maskou a ISIC LF, ostatní 4 EUR.

 • Sobota, 10.03.2018

  Deep Down & Dirty / Chris Di Perri

  Party v Clube

  Po polročnej prestávke sa do JAZZ vracia rezident párty SOLAR na Ibize, nemecký Chris Di Perri. Naposledy sa v JAZZe predstavil v rámci Beach Party na Street Stage. Tentokrát to bude kvalitný setík v klube a tou správnou klubovou atmosférou aj vďaka Vám. Support mu budú robiť domáci Borra a Folly. Nepremeškajte párty mesiaca v JAZZe.

 • Štvrtok, 26.04.2018

  Robo Opatovský Unplugged Tour

  Koncert v JAZZ Garden

  Po úspešnom jarnom unplugged turné speváka Roba Opatovského v roku 2017 sa Robo rozhodol nahrať nový unplugged album. Album vyšiel koncom roka 2017. Vydanie albumu chce spevák Robo Opatovský spojiť s koncertným turné po celom Slovensku.

  ROBO OPATOVSKY UNPLUGGED TOUR v JAZZ Garden
  • Vibrafón & perkusie: Štefan Bugala
  • Akustická gitara: Andrej Urminský
  • Trúbka: Ondrej Juráši
  • Spev: Robo Opatovský
  Moderátor: Peter "Pinďo" Lengye

  vstupenky sú vpredaji v JAZZ Café, Kováčska 39 a na tootoot.sk
  Rezervácie osobne v JAZZ Garden, alebo na t.č. 0917919201

DANCE 2 DISCO
Denné menu

0,25l Zeleninová / Slepačí vývar

1. 350 Gnochci s kuracinkou, hráškom a paradajkovou omáčkou /4,90€

2. 150/180 Moravský vrabec, kapusta, knedľa /4,90€

Š. 200/200 Rump Steak s peprovou om., pečené zemiaky, šalát /9,90€

Menu na celý týždeň
Najnovšie foto
Streda, 14.02.2018
Medikovica