Štvrtok, 18.07.2019

Mexická Noc

Latino Fiesta na dvoch stage

Letné parties začínajú v plnom prúde s latino fiestami. Ďalšia tematická s príchuťou Tequily je Mexico Night. Opäť sa Vám predstaví DJ, animátor a zabávač José Garcia a predvedie animácie so svojím tímom. Ako hosť večera sa predstaví pravý mexický Mariachi s gitarou Octavio. Samozrejmosťou sú dekorácie, kostýmy, mexičania na dvoch stage.

 • Štvrtok, 30.01.2020

  GIRLS FIRST DISCO - ženy vstup zdarma

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a vstupom zdarma pre ženy.

 • Piatok, 31.01.2020

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Sobota, 01.02.2020

  MUSIC CULTURE DISCO

  rezident dj Roland Kadela

  Soboty sú v Jazze venované tanečnej hudbe. House, disco, R'n'B. Rezidentom sobôt je košická djská legenda Roland Kadela, ktorí je považovaný za priekopnika tanečnej scény nielen v Košiciach. Sobota v Jazze = 100%ná zábava!

 • Pondelok, 17.02.2020

  Free Koncert Marek Szarvaš project

  Pondelkový jazz koncert so vstupom zdarma.

  Po roku v Jazze radi opäť privítame výborných muzikantov pod taktovkou Mareka Szarvaša, lebo tradícia pondelkových pravidelných koncertov jednoducho nepustí:)

  Predstavia sa vám takmer výlučne autorskými skladbami z ich debutového CD. Ľahké melodické až popové linky sú spracované decentne jazzovými aranžmánmi s dostatočne veľkým priestorom na improvizácie. Mali ste ich už možnosť vidieť napríklad aj na Bratislavkých jazzových dňoch 2017, Mikulášskom jazzovom festivale, Jazz Prešov, One day jazz, atď.

Nové JAZZ CAFÉ COCKTAIL & CHAMPAGNENajlepšie miesto v Košiciach pre kvalitné champagne, super cocktail a dobrú kávu.
Today·s menu

0,25l Mrkvový krém so zázvorom s krutónmi / Slepačí vývar /0,90€

1. 150/200 Kurací steak na baby zelenine, blue cheese omáčka, ryža /5,50€

2. 250/120 Šalát s kúskami lososa, avokádom, uhorkou, cherry paradajkami, fetou, čerstvý kôpor, citrónový dressing, pečivo /6,90€

Š. 350 Udony s hovädzími rezančekmi zo sviečkovice a zeleninou /8,90€

Week's menu
Latest photos
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS