Piatok, 15.03.2019

Discopříběh LIVE!

Noc Česko-Slovenských hitoviek.

Opäť je tu vaša obľúbená párty venovaná Česko-slovenskej hudbe rokov od rokov 80-tych až po súčasnosť.

K tejto akcii patrí štýlove oblečenie, výzdoba a hlavne hudba rokov minulých v rámci ktorej sme si pozvali skutočne zábavných hostí.

Do tanca Vám bude vyhrávať v Garden kapela zo Žiliny MUSEUM BAND, ktorá sa špecializuje na ČS muziku a vie ju podať moderne a štýlovo.
https://www.youtube.com/watch?v=c4T4aZIcFeQ

Spolu s DJ Spottym bude Garden nadväzovať na novú tradíciiu pravidelných Live koncertov v Jazze, ktoré budú aj obohatením každej párty.

V clube samozrejme namixuje ČS hitovky a bombovky DJ Rolo Kadela taktiež a ako druhý stage nebude o nič zaostávať.

Vstup do 23:00 je 3 EUR, po 23:00 je to 5 EUR.

Nepremeškajte žúrku mesiaca v JAZZe:)

 • TODAY
  Pondelok, 17.02.2020

  Free Koncert Marek Szarvaš project

  Pondelkový jazz koncert so vstupom zdarma.

  Po roku v Jazze radi opäť privítame výborných muzikantov pod taktovkou Mareka Szarvaša, lebo tradícia pondelkových pravidelných koncertov jednoducho nepustí:)

  Predstavia sa vám takmer výlučne autorskými skladbami z ich debutového CD. Ľahké melodické až popové linky sú spracované decentne jazzovými aranžmánmi s dostatočne veľkým priestorom na improvizácie. Mali ste ich už možnosť vidieť napríklad aj na Bratislavkých jazzových dňoch 2017, Mikulášskom jazzovom festivale, Jazz Prešov, One day jazz, atď.

 • Štvrtok, 20.02.2020

  GIRLS FIRST DISCO - ženy vstup zdarma

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a vstupom zdarma pre ženy.

 • Piatok, 21.02.2020

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Sobota, 22.02.2020

  MUSIC CULTURE DISCO

  rezident dj Roland Kadela

  Soboty sú v Jazze venované tanečnej hudbe. House, disco, R'n'B. Rezidentom sobôt je košická djská legenda Roland Kadela, ktorí je považovaný za priekopnika tanečnej scény nielen v Košiciach. Sobota v Jazze = 100%ná zábava!

Nové JAZZ CAFÉ COCKTAIL & CHAMPAGNENajlepšie miesto v Košiciach pre kvalitné champagne, super cocktail a dobrú kávu.
Today·s menu
Week's menu
Latest photos
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS