Piatok, 15.03.2019

Discopříběh LIVE!

Noc Česko-Slovenských hitoviek.

Opäť je tu vaša obľúbená párty venovaná Česko-slovenskej hudbe rokov od rokov 80-tych až po súčasnosť.

K tejto akcii patrí štýlove oblečenie, výzdoba a hlavne hudba rokov minulých v rámci ktorej sme si pozvali skutočne zábavných hostí.

Do tanca Vám bude vyhrávať v Garden kapela zo Žiliny MUSEUM BAND, ktorá sa špecializuje na ČS muziku a vie ju podať moderne a štýlovo.
https://www.youtube.com/watch?v=c4T4aZIcFeQ

Spolu s DJ Spottym bude Garden nadväzovať na novú tradíciiu pravidelných Live koncertov v Jazze, ktoré budú aj obohatením každej párty.

V clube samozrejme namixuje ČS hitovky a bombovky DJ Rolo Kadela taktiež a ako druhý stage nebude o nič zaostávať.

Vstup do 23:00 je 3 EUR, po 23:00 je to 5 EUR.

Nepremeškajte žúrku mesiaca v JAZZe:)

 • Štvrtok, 23.01.2020

  GIRLS FIRST DISCO - ženy vstup zdarma

  Disco s Dexterom.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. S Dexterom a vstupom zdarma pre ženy.

 • Piatok, 24.01.2020

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Sobota, 25.01.2020

  MUSIC CULTURE DISCO

  rezident dj Roland Kadela

  Soboty sú v Jazze venované tanečnej hudbe. House, disco, R'n'B. Rezidentom sobôt je košická djská legenda Roland Kadela, ktorí je považovaný za priekopnika tanečnej scény nielen v Košiciach. Sobota v Jazze = 100%ná zábava!

 • Pondelok, 17.02.2020

  Free Koncert Marek Szarvaš project

  Pondelkový jazz koncert so vstupom zdarma.

  Po roku v Jazze radi opäť privítame výborných muzikantov pod taktovkou Mareka Szarvaša, lebo tradícia pondelkových pravidelných koncertov jednoducho nepustí:)

  Predstavia sa vám takmer výlučne autorskými skladbami z ich debutového CD. Ľahké melodické až popové linky sú spracované decentne jazzovými aranžmánmi s dostatočne veľkým priestorom na improvizácie. Mali ste ich už možnosť vidieť napríklad aj na Bratislavkých jazzových dňoch 2017, Mikulášskom jazzovom festivale, Jazz Prešov, One day jazz, atď.

Nové JAZZ CAFÉ COCKTAIL & CHAMPAGNENajlepšie miesto v Košiciach pre kvalitné champagne, super cocktail a dobrú kávu.
Today·s menu
Week's menu
Latest photos
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS