Streda, 28.11.2018

25 ROKOV ZÁBAVY / Veronika Harcsa & Gyemant Balint

koncert špičkového jazzového dua

K Jazzu patrí JAZZ a v rámci tohto hudobného žánru vám pri príležitosti 25-tych narodenín prinášame úplnú lahôdku. Koncert úžasnej, talentovanej a skutočne božsky spievajúcej Veroniky Harcsa spolu so špičkovým gitarovým virtuózom Gyémánt Bálintom. Tento zážitok na ktorý budete dlho spomínať si určite nenechajte ujsť a už teraz si ho naplánujte do kalendárov. Bude to zmes súčasného jazzu a improvizácie, populárnej hudby plná hĺbky, inšpirácie a humoru.
linky:
http://harcsaveronika.hu/#/en/
https://www.youtube.com/channel/UCKCHCAAy4j8pdR6UB2fqEBw

Vstupenky su v predaji v JAZZ Garden:
Sedenie pri stole: 15 EUR(osobná rezervácia)
Voľné státie: 12 EUR
Informácie po 11:30 na tel. 0917919050

Bio kapely:

VERONIKA HARCSA - BÁLINT GYÉMÁNT: TELL HER

Obľúbená jazzová speváčka a skladateľka z Maďarska Veronika Harcsa a gitarový virtuóz Bálint Gyémánt spolupracujú už od svojho štúdia na Franz Liszt Hudobnej akadémii v Budapešti. 

Po nahraní niekoľkých úspešných albumov sa rozhodli pokračovať v minimalistickom nastavení ich dua. 

Ich prvý albumu Lifelover, ktorý vyšiel na berlínskom jazzovom label-i Traumton bol uznaný poprednými kritikmi sa títo dvaja hudobníci sa ta stali súčasťou európskej jazzovej scény.

Na koncerte predstavia svoj úplne nový album s názvom Tell It. Nové piesne sú založené na Veronikových hudobných a lyrických nápadoch, ktoré sú spoluorganizované
Bálint-m a produkované producentom Jeremy Friedman-om z New Yorku. 

https://www.youtube.com/channel/UCKCHCAAy4j8pdR6UB2fqEBw

 Jazz music inherently still belongs to our Jazz Club, which is celebrating its 25th birthday already this year. As part of the birthday celebrations, we offer you many wonderful events throughout this fall. One of them being an amazing live jazz concert of young, amazingly talented and wonderful jazz singer, Veronika Harcsa together with a guitar virtuoso Gyemant Balint. You don’t want to miss this startling event, so pin it into your calendars now. It will be a mix of a current jazz style with improvisation and pop music…..deep, inspirational, intelligent and fun.  

Check out Veronika:
http://harcsaveronika.hu/#/en/


Tickets sold in JAZZ Garden:
Table seating: 15,- Eur/person 
Free standing: 12,- Eur/person
Information daily after 11:30 on tel.No.: 0917919050

Band facts: 
VERONIKA HARCSA - BÁLINT GYÉMÁNT: TELL HER
Well-known and loved Hungarian singer and music composer, Veronika Harcsa, and a fabulous guitar virtuoso, Bálint Gyémánt, have cooperated since their studies at a Franz Liszt Music Academy in Budapest.  

They decided to continue in their “minimalist” duo contemplation after recording a few successful albums.  

The two became an inherent part of the European Jazz scene after their first album, Lifelover, released under Berlin’s Jazz label, Traumton, was highly credited by leading music critics.

They will now introduce their brand-new album called “Tell it”. New songs are based on Veronika’s music and lyric ideas, in cooperation with Balint and produced by Jeremy Friedman, a New York producer.

 • TODAY
  Sobota, 15.12.2018

  MUSIC CULTURE DISCO

  tanečné šialenstvo so Spotty-m

  Pekných pár rokov je rezidentom sobôt DJ Spotty a za ten čas sa klientela sobôt vyprofilovala tak, že presne viete čo od týchto šialených parties očakávať. niektorí tomu vravia MAsaker, niektorí len sobotňajší JAZZ.

 • Streda, 19.12.2018

  koncert CHA BUD! a FUNK After Párty

  Tanečný koncert v Jazz Garden a After Party

  Predvianočná nálada túto stredu bude umocnená výborným koncertom a after FUNK párty košickej mnohopočetnej kapely CHA BUD! a DJa Rolanda FunKadelu, ktorí sa vás pokusia poriadne vianočne roztancovať.

  Kapela Cha Bud! Hrá originálne vlastné kompozície vo fúzií štýlov ako Urban, Jazz, Funk, Dnb či Dub 

  Členovia kapely
  Vilo Balog (drums) 
  Matej Lazár (keys)
  Peter Šafránek (guitar)
  Adam Richter (bass)
  Filip Molčányi (altSax)
  Viktor Vaitovič (tenorSax)
  Pavol Jeňo (trumpet)
  František Beneš (percussions

  Vstupné na event bude 3 EUR, hrať sa bude na dvoch stage, aj dole v clube. Garden bude na statie, sedieť sa bude dať len na poschodí.

 • Štvrtok, 20.12.2018

  GIRLS FIRST DISCO

  Disco so Spotty-m, alebo Dexterom. Ženy zdarma.

  Už pár rokov pravidelných štvrtkov v JAZZe so Spotty-m(nepárny týždeň), alebo Dexterom(párny týždeň) naznačuje, že ste si u nás tento deň v týždni na zábavu celkom obľúbili. Páči sa tu najmä dievčatám a ženám, lebo hudba je ladená najmä pre nich. K tomu ženám vstup zdarma a párty môže začať.

 • Piatok, 21.12.2018

  FRIDAY IN JAZZ

  piatková zábava v Košiciach jedine v JAZZe.

  Keď už sa vyberáte do mesta v piatok, tak určite Vaše kroky namieria k nám do JAZZu. Najvyššia koncentrácia zábavychtivých mladých ľudí, najviac krásnych žien na meter štvorcový a výborná muzika s DJ Dexterom. Piatky sa k nám chodiť určite oplatí.

 • Pondelok, 17.12.2018

  Koncert Martin Brečko

  Blue monday s koncertami v JAZZ Garden.

  V rámci Blue Monday koncertov sa nám predstaví aj skladateľ a spevák Martin Brečko. Na hudobnej scéne sa pohybuje už niekoľko rokov. Orientuje sa najmä na folk a pop s prvkami bluesu. Hudba ho sprevádza počas celého života. Začiatky sú spojené s hrou na flautu a trúbku, neskôr si ma získala gitara a spev, ktorým sa venujem dodnes. Za štart sólovej dráhy môžem nepochybne považovať víťazstvo v autorskej pesničkovej súťaži Košický zlatý poklad. Ten sa mi podarilo vyhrať a mojou vlastnou piesňou Slová.
  Vstup na koncert je zdarma.

DANCE 2 DISCO
Today·s menu
Week's menu
Latest photos
Štvrtok, 22.11.2018
20 ROKOV S JAZZOM / DARA ROLINS